Gazetki reklamowe to fantastyczny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, dzięki nim dowiesz się, które produkty są przecenione w danym tygodniu oraz możesz znaleźć unikalne sprzęty dostępne jedynie w ofercie ograniczonej czasowo. Dzięki temu możesz dostać np. urządzenia AGD, akcesoria do domu i ogrodu, czy artykuły dla dzieci doskonałej jakości, w przystępnej cenie.

Z badań przeprowadzonych przez Grupę AdRetail i międzynarodową firmę Hiper-Com Poland wynika, że 60% Polaków przegląda gazetki promocyjne aż 6 razy w ciągu miesiąca. Klienci nie bez przyczyny pokochali tę formę promocji, znając rabaty z wyprzedzeniem w łatwy sposób można zaplanować jadłospis na cały tydzień czy zaplanować zakup potrzebnych sprzętów domowych.

Gazetki reklamowe online

Dzięki rozwojowi technologii gazetki reklamowe są teraz w zasięgu każdego konsumenta posiadającego smartfon czy komputer. Z badania Grupy AdRetail wynika, że 52% polskich konsumentów woli e-gazetki. 44% preferuje tradycyjne wydania gazetek. Ta preferencja konsumentów sprawiła, że materiały promocyjne wiodących sklepów są dostępna także on-line. Sieć supermarketów Kaufland nie jest wyjątkiem, ich gazetka z aktualną ofertą zawsze znajduje się na stronie: https://www.kaufland.pl/gazeta-reklamowa.html. Warto zaglądać tam co środę, ponieważ właśnie wtedy aktualizowane są promocje i materiały. 

W cyfrowej gazetce reklamowej znajdziesz spory wybór produktów spożywczych, kosmetycznych czy domowych. Często pojawiają się akcesoria, które można dostać jedynie w określonym tygodniu. Dzięki zdigitalizowanej formie jesteś w stanie zawsze być na bieżąco z promocjami. Możesz wygodnie czytać gazetkę w wybranym przez Ciebie miejscu, w szkole, pracy czy autobusie.

Dlaczego warto być na bieżąco z gazetkami reklamowymi?

Osoby, które uważają przeglądanie gazetek reklamowych za marnowanie czasu są w błędzie! Znalezienie i zapoznanie się z materiałami promocyjnymi zajmuje tylko chwile, a pozwala znaleźć prawdziwe okazje i zaoszczędzić pieniądze. Kupowanie z wcześniej zaplanowaną listą zakupów może znacznie poprawić stan domowego budżetu. Znajomość promocji jest szczególnie istotna kiedy chcemy zrobić większe zapasy danego produktu, jeżeli kupujemy wiele sztuk to z pozoru marginalna różnica w cenie może wygenerować dużą oszczędność. W oparciu o promocyjny asortyment można także planować posiłki na dany tydzień, a nawet obliczyć szacunkową wartość naszego jadłospisu. Jeśli chcemy przysłużyć się naszemu portfelowi, zdecydowanie warto jest poświęcić kilka minut tygodniowo na przejrzenie gazetki reklamowej.